Arama
Filters

Kullanım Koşulları

Internet tarafından sunulan birçok olanak ve risk nedeniyle web sitemizin kullanımıyla ilgili hem sizin hem de bizim korunmamıza yönelik aşağıda belirtilen koşullara riayet etmenizi ve bu siteye her girişinizde kullanım şartları, gizlilik ve güvenlik politikası,iade/değişim koşulları, ödeme ve teslimat sayfasını ziyaret etmenizi tavsiye etmekteyiz.

Bu sitenin sahibi Mustafa Yüncü Lefkonuklu Co. Ltd‘dir. Mustafa Yüncü Lefkonuklu Co. Ltd tarafından işletilen bu site hakkında her türlü soru, yorum, öneri ve şikayetinizi ............@lefkonuklu.com adresine mail atabilirsiniz.

Mustafa Yüncü Lefkonuklu Co. Ltd, tarafından bu sitede yer alan tüm bilgiler azami dikkatle derlenmiş ve kontrol edilmiştir Ancak bilgilerin güncelliği, doğruluğu, eksiksiz oluşu ve/veya niteliği ile ilgili sorumluluk Mustafa Yüncü Lefkonuklu Co. Ltd tarafından kabul edilememektedir.

Bu sitenin içeriğinin tamamı ve sunumu fikri ve sınai mülkiyet hakları ile koruma altındadır. Bu sitede yer alan her türlü bilgi, metin, resim ve grafikleri görüntüleyebilirsiniz. Ancak Mustafa Yüncü Lefkonuklu Co. Ltd size bu konuda özel ve yazılı bir yetki vermedikçe tüm bu bilgi, resim ve grafiklerin tamamını veya bir kısmını ticari amaçlarla kullanamaz, çoğaltamaz, modifiye edemez, başkalarına iletemez, onların kullanımına izin veremez ve yayınlayamazsınız. Telif hakkımızın ve Sinai mülkiyet haklarımızın ihlali halinde hukuki ve cezai sonuçlar doğabileceği unutulmamalıdır.

Bu siteden elde edeceğiniz bilgilere dayanarak yapacağınız herhangi bir işlemden kaynaklanabilecek her türlü kayıp veya zarardan Mustafa Yüncü Lefkonuklu Co. Ltd sorumlu değildir. Bu siteye girişiniz veya kullanımınız sırasında kaynaklanabilecek virüs veya buna benzer problemlerden doğabilecek ve bilgisayarınızı etkileyebilecek her türlü doğrudan, dolaylı ve tesadüfi zarardan Mustafa Yüncü Lefkonuklu Co. Ltd sorumlu değildir.

Teknik ve yasal yeniliklerin sürekliliğine bağlı olarak, mevcut kullanım koşulları değiştirlebilir ve güncellenebilir. Mustafa Yüncü Lefkonuklu Co. Ltd dilediği zaman bu yasal uyarı sayfasının içeriğinin güncelleme yetkisini saklı tutmaktadır.